ΤΟ FORUM ΤΟΥ ΓΑΒΡΟΥ !
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΤΟ FORUM ΤΟΥ ΓΑΒΡΟΥ !

forum αποκλειστικου χαβαλε...
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 αναπαραγωγές γκάπι

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mitsoulas
αρχαριος ψαρουκλα
αρχαριος ψαρουκλα



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Registration date : 17/10/2007

αναπαραγωγές γκάπι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αναπαραγωγές γκάπι   αναπαραγωγές γκάπι Empty18th Οκτώβριος 2007, 09:52

Έχω μια απορία και θα ήθελα την πολύτιμη βοήθειά σας.
Τι ενυδρείο (με τον απαραίτητο εξοπλισμό εννοείτε) χρειάζεται να στήσω για να έχω ικανοποιητικές αναπαραγωγές γκάπι, με τα οποία θα ταΐζω τα ψαράκια μου? What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celda3
moderator
moderator
Celda3


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 43
Location : somewhere around
Registration date : 15/10/2007

αναπαραγωγές γκάπι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναπαραγωγές γκάπι   αναπαραγωγές γκάπι Empty18th Οκτώβριος 2007, 13:52

φίλε μητσουλα,

μετά απο πολύμηνη μελέτη, σε κατακόμβες κ υπόγεια του Βατικανού, ερείπια ναών των Ρωμαίων, παπυρους των ελληνιστικών χρόνων, ανακάλυψα ότι τα γκάπι συνόδευαν μεγάλους ανθρώπους στην ιστορία...
χαρακτηριστικά:

~ κολυμπούσαν μεσα στο λουτρό της Κλεοπάτρας
~ συνόδευαν τους Χριστιανούς στην αρένα με τα λιοντάρια
~ ήταν τα αγαπημένα ψαράκια του Ελ.Βενιζέλου

....

και συ τα θες τα φαγητό των άσχημων ψαριών σου;;;; affraid δεν βρίσκω λόγια να εκφράσω την θλίψη μου κ την απογοήτευση μου...

αλλά, φίλε μήτσουλα, επειδή σε συμπαθώ, θα έχεις την ευκαιρία σου να εξιλεωθείς γράφοντας μια εκθεση 1.500 λέξεων με τίτλο: "Γιατί πρέπει να αγκαπώ τα γκάπι." Την δευτέρα με πμ. Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsoulas
αρχαριος ψαρουκλα
αρχαριος ψαρουκλα



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Registration date : 17/10/2007

αναπαραγωγές γκάπι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναπαραγωγές γκάπι   αναπαραγωγές γκάπι Empty18th Οκτώβριος 2007, 14:22

Πρέπει να αγαπώ τα γκαπι μου γιατί αποτελούν πολύ καλή και θρεπτική τροφή για τα ψάρια μου.
Πρέπει να αγαπώ τα γκαπι μου γιατί αποτελούν πολύ καλή και θρεπτική τροφή για τα ψάρια μου.
Πρέπει να αγαπώ τα γκαπι μου γιατί αποτελούν πολύ καλή και θρεπτική τροφή για τα ψάρια μου.
Πρέπει να αγαπώ τα γκαπι μου γιατί αποτελούν πολύ καλή και θρεπτική τροφή για τα ψάρια μου.
Πρέπει να αγαπώ τα γκαπι μου γιατί αποτελούν πολύ καλή και θρεπτική τροφή για τα ψάρια μου.
Πρέπει να αγαπώ τα γκαπι μου γιατί αποτελούν πολύ καλή και θρεπτική τροφή για τα ψάρια μου.
Πρέπει να αγαπώ τα γκαπι μου γιατί αποτελούν πολύ καλή και θρεπτική τροφή για τα ψάρια μου.
Πρέπει να αγαπώ τα γκαπι μου γιατί αποτελούν πολύ καλή και θρεπτική τροφή για τα ψάρια μου.
Πρέπει να αγαπώ τα γκαπι μου γιατί αποτελούν πολύ καλή και θρεπτική τροφή για τα ψάρια μου.
Πρέπει να αγαπώ τα γκαπι μου γιατί αποτελούν πολύ καλή και θρεπτική τροφή για τα ψάρια μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστης
Διαχειριστης
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Ηλικία : 116
Registration date : 15/10/2007

αναπαραγωγές γκάπι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναπαραγωγές γκάπι   αναπαραγωγές γκάπι Empty19th Οκτώβριος 2007, 18:00

παρακαλειταΙ ο συντονιστης να βρει τα πραγματικα στοιχεια του κανιβαλου φιλου μας και να καταγγελθει στον ΠΣΦΕ!!!
ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΑΙΖΕΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΓΚΑΠΙΑ ...dg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gavros.forumgreek.com
PascM
Homo Sapiens
Homo Sapiens
PascM


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ηλικία : 51
Registration date : 16/10/2007

αναπαραγωγές γκάπι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναπαραγωγές γκάπι   αναπαραγωγές γκάπι Empty19th Οκτώβριος 2007, 19:00

Έχεις δίκιο κύριε Αδμιν απο δίσκους και πάνω!!! lol! δαχτυλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.istories.gr
Admin
Διαχειριστης
Διαχειριστης
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Ηλικία : 116
Registration date : 15/10/2007

αναπαραγωγές γκάπι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναπαραγωγές γκάπι   αναπαραγωγές γκάπι Empty19th Οκτώβριος 2007, 19:11

gl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gavros.forumgreek.com
 
αναπαραγωγές γκάπι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΟ FORUM ΤΟΥ ΓΑΒΡΟΥ ! :: ΕΝΥΔΡΕΙΑΚΑ ΘΕΜΑΤΑ :: Guppies-
Μετάβαση σε: